Історія нашого закладу

1. Історія дошкільного навчального закладу.

- 02.09.1974 р. – відкриття дитячого садка-ясел № 13 «Смородинка» на 140 місць (згідно з наказом по Лубенській одіяло-повстяній фабриці). Відомчий садочок пропрацював до вересня 1999 року і був закритий.

- 20.06.2012 р. почалася реконструкція будівлі, а вже 01.06.2013 р. відбулося офіційне відкриття Лубенського дошкільного навчального закладу № 3 «Смородинка»

- 02.09.2013 р. – ДНЗ № 3 «Смородинка» почав функціонувати, відкривши гостинно свої двері для 160 маленьких жителів нашого міста. Лубенський дошкільний навчальний заклад № 3 «Смородинка» створений рішенням Лубенської міської ради, яка є його засновником та знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Лубен в особі Лубенської міської ради.

2. Сучасна характеристика закладу.

Заклад дошкільної освіти № 3 «Смородинка» Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області (рішення Лубенської міської ради від 18 серпня 2021 року «Про зміну назви Лубенського дошкільного навчального закладу № 3 «Смородинка») є закладом дошкільної освіти (ясла-садок) для дітей віком від одного до шести (семи) років, де забезпечуються догляд за ними, розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.

Юридична адреса: Україна, 37500, Полтавська обл., Лубенський р-н, місто Лубни, пров. Безроди Анатолія, будинок 5.

На сьогодні – це сучасна двоповерхова будівля, розрахована на 105 дошкільників. Загальна площа будівлі 1068,7 кв.м, площа земельної ділянки 0,5566 га.

В закладі функціонує 6 груп загального розвитку (з них 5 – садових, 1 – група раннього віку). У разі звернення одного з батьків або іншого законного представника дитини з особливими освітніми потребами у закладі утворюються інклюзивні та/або спеціальні групи відповідно до Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти.

Всі приміщення будівлі облаштовано за сучасними вимогами, створено умови для всебічного розвитку дошкільнят: безпечне і комфортне предметно-розвивальне середовище, гарно оформлені групові та спальні кімнати, є універсальна зала, де проводяться музичні заняття і заняття з фізкультури, заклад забезпечений сучасними технічними засобами.

Режим роботи закладу – 12 годинний.

Забезпечують реалізацію права громадян на здобуття дошкільної освіти та створюють умови для їх фізичного, розумового та духовного розвитку 41 працівник, з них 18 педагогів.

Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розкриття її потенційних можливостей та реалізація завдань морального виховання молодого покоління в Україні.

Доброзичлива атмосфера, комфорт, сприятливі умови в закладі дошкільної освіти завжди дарують дітям позитивні емоції та бажання відвідувати його.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту